• Bizi Arayın
    0 212 217 43 00
  • Büyükdere Cad. Bengün Plaza No: 107/3
    34394 Gayrettepe - Şişli, İstanbul

Kurumsal

Hakkımızda

Marmara Kağıt ve Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 1986 yılında, fluting ve test liner kağıtları ile oluklu mukavva kutu üretmek üzere kurulmuştur.
Bilecik’in Vezirhan ilçesinde 33.200 m²’si kapalı olmak üzere toplam 219.252 m²’lik alana kurulan entegre tesiste yıllık 51.400 ton kapasite ile “fluting (ondüle kağıdı)” ve “test liner (yüzey kağıdı)” ayrıca, yıllık 39.000 ton kapasite ile “oluklu mukavva” ve “oluklu mukavva kutu” üretimi yapılmaktadır.
Üretim ham maddesi geri dönüştürülmüş kağıtlar (atık kağıt/hurda kağıt) Türkiye genelinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı lisanslı çeşitli kaynaklardan tedarik edilmekte ve Marmara Kağıt ve Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. Fabrikasında işlenerek kullanıma geri kazandırılmaktadır.
Müşteriden gelen talepler doğrultusunda istenilen özelliklerde ürünler hazırlanarak çeşitli ebatlarda renkli baskılı, baskısız, standart, kalıplı, özel kesimli, seperatör, ara karton, tava, ondüle vb. ürünler üretilmektedir.
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasına sahip olan işletmede, alanında uzman personelin gayret ve özeniyle müşterilerin talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak amaç edinilmektedir. Üretimin her aşamasında kalite kontrol laboratuvar analizleri yapılarak kalite yönetim sisteminin gereklilikleri yerine getirilmekte, kontrol sonuçları bilgisayar ortamında saklanarak prosedürlere uygun biçimde istatistiksel analizlerle değerlendirme yapılmaktadır.
Marmara Kağıt ve Ambalaj sürdürülebilir bir dünya için yaşam döngüsü yaklaşımı ile çevrenin korunması doğrultusunda kaynakları etkin kullanarak ve kalite anlayışından ödün vermeden, daima yenilikçi bir yol izlemektedir.
Marmara Kağıt ve Ambalaj, çağın gerektirdiği kalitede ve yeniliklere uygun ürünler (kağıt, oluklu mukavva ve kutu) üreterek “üretimde güvenilir imza” olmaya devam etmektedir.

Uzman Kadro

Pazarlama ve satış ekibimizden üretim departmanımıza ve sevkiyat personelimize kadar, uzman ekibimizle müşterilerimize kusursuz hizmet sunuyoruz.

Üstün Kalite

Marmara Kağıt ham maddeden son ürüne dek kalite yönetimi ile optimum ürünler sağlar. Üretim süreçlerinin sistematik takibi başarımızın temel faktörüdür.

Uygun Fiyat

Uzun yıllara dayanan tecrübemizle Türkiye’nin her yanında bulunan müşterilerimize daima esnek ve uygun ödeme koşulları ile fiyat garantisi sunuyoruz.